Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak anyum jöhet be velem a...

Csak anyum jöhet be velem a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
14/L

2017. szept. 8. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Elvileg nem kell senkinek benn lennie rajtad kívül. De ha szeretnéd, akkor már is benn lehet (értelemszerüen férfi nem igazán), de lehet más rokon, ismerös is.
2017. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
férfi is bent lehet.
2017. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka helyett más felnőtt, akiben megbízol, gyám, ilyesmi... Kismamáknak a férj szokott esetenként bemenni.

Esetleg barátnőre gondolsz, azokat nem nagyon szokták, legalábbis akiket ismerek dokikat, nem engednék a barátokat csak úgy.

2017. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem minden orvoshoz célszerűbb egyedül bemenni.
2017. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Barki bemehet, ha akarod.
2017. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem, neki sem kell ott lennie.
2017. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az megy be veled, akit akarsz.

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért kérded?

2017. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akit akarsz az megy be veled.De 14 éves kortól egyedül is el lehet màr menni vizsgálatra.


Mi miatt kell menned?

Remélem még szűz vagy.



Bàr ez intim vizsgálat,szóval szerintem vizsgálat alatt az orvoson kívül senki ne legyen bent.

Női orvoshoz érdemes elnenni,hosszú felsőbe,hogy amikor bugyit,nadrràgot leveszed,zokni fenmarad takarjon.


Mint írtam intim vizsgálat és ha szűz vagy és attól függően milyen panasszal mész el többféle képpen vizsgálhat meg az orvos.

Tehat jobb ha azt se anya se más az orvoson kívül nem nézi végig.


Szűzet végbélen keresztül is megvizsgálhatnak,1 ujjal orvos a fenekedbe nyúl fel,vagy húvelyi úton is megvizsgàlhat.Vizsgálóágyra felfekszel,lábakat lábtartókra teszed,jön az orvos egy ujjal a hüvelyedbe nyúl,közben a másik kezével a hasad nyomkodja.Kihúzza az ujját a hüvelyedből ès egy pálcikával a hüvelybe nyúl sejtmintàt vesz stb

2017. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!