Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak velem csinálni...

Mit fognak velem csinálni majd a nőgyógyászatnál?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és majd most megyek elsőnek nőgyógyászhoz két hét múlva . Az oka : 3 hétig fájt a hasam , hányingerem volt , nem birtam enni . Amikor a másodig hete is ilyen voltam akkor kellet volna megjönnie . De nem jött . És a háziorvos azt mondta hogy női bajok van . Nekem még nem állt be rendesen hanem három hónaponta szokott lenni . De a következő hónapban már megjött . De anya mégis elakar vinni . Ott majd mit fognak csinálni ???

2017. okt. 7. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Elsőként kérdezni fog a doki, miért vagy ott, mi a probléma, stb. Utána valószínűleg megvizsgál, kenetet vesz, hátha fertőzésed van. Nem fog fájni, max picit kellemetlen lesz, meg fura, hogy ott áll veled szemben egy pasi, és matat a lábad között. :) Ne görcsölj rá, mert csak rosszabb, egyébként semmi rossz nincs benne. :)
2017. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Pasi?... miért kellene férfihoz mennie? Menj női dokihoz!
2017. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nő höz megyek
2017. okt. 7. 19:43
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Én semmi pénzért nem mennék nőhöz. :) Bocs.
2017. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ez az első : /
2017. okt. 7. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Elsőre is férfinél voltam. :)
2017. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon helyeslem elhatározásodat, természetesnek is érzem hogy nőhöz akarsz menni. Én is így éreztem mindig, ahhoz is mentem, azóta is meg van és hozzá járok. Sokkal könnyebben tudok vele beszélni intim dolgokról, mint egy idegen pasival tenném.
2017. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válasszal.
2017. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kizárólag nő! Már 26 éve, úgyan az! 😀
2017. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7.-el teljesen egyetértek.
2017. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!