Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köztes vérzés lehet ilyen?

Köztes vérzés lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Mensi kezdetétől szàmított 14.napon éjszaka elöntött egy kis vér.Nem barnàs,inkàbb friss,nyàkos.Egy tisztasàgi betétet elaztatott.De azzal meg is szünt.Ekkor rosszul voltam,heves szivdobogàs,vérnyomàs emelkedés.szorongàs,melegség érzés utàn hidegràzàs.

Következö nap jó volt.De ma megint volt egy cseppnyi véres csík délutàn hasonló csak gyengébb rosszulléttel.

Hormonvizsgalatom volt,vervétel rendben. Csak egy apró mióma van.Tavaj télen kezdtem ettöl szenvedni ujra.Nyàron nem volt ilyen.Most itt az ősz és újra kezdődik.Nem értem....mi lehet ez? Amugy 42 eves vagyok es tulhajtottsagot stresszt kivéve egeszsegesen élek.vernyomàsgyogyszert szedek.De van olyan hogy nem nagyon hat.Mar latom ciklustól fugg ez is,de az orvosok csak talalgatnak.


2017. okt. 15. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez lehet már a klimax kezdete.

Abba mindennemű "kilengés" belefér.

2017. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!