Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vénynélküli fogamzásgát...

Milyen vénynélküli fogamzásgátlót ismertek? És mi a véleményetek róla, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gumi
2017. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D ! Ohh köszi, de láttam a tv-ben,hogy van olyan ami recept nélküli .. de nem tudom a nevét . Az orvos a kórházban viszont nem írt fel gyógyszert . Ezért szeretnék valamilyen vény nélküli gyógyszert .
2017. okt. 15. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos nincs, hát ezekben hormon van, azt pedig felügyelet nélkül nem lehet szedni.
2017. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig úgy rémlik a tv-ben reklámozták többszöri alkalommal de sosem jegyeztem fel a nevét.😄😄 azért köszi .
2017. okt. 15. 22:01
 5/13 anonim ***** válasza:
De van! A pharmatex. Vèny nèllül kaphatò. Bàr közel sem annyira biztonsàgos.
2017. okt. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azaz! Köszönöm szépen , nekem a neve sehogy sem ugrott be , utána nézek. Nagyon szépen köszönöm!
2017. okt. 16. 08:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaa, én azt hittem tablettára gondolsz.
2017. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt azért tudod, hogy es jóformán semmit nem ér, legfeljebb gumi mellé kiegészítö védekezéseként?!?!?!?!?
2017. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem , nem tudtam, ezért szerettem volna utána nézni, és ezért is tettem fel a kérdést! De mostmár tudom, köszönöm szépen! Csak azért reménykedtem ebben mert a kedves orvos , nem írt fel gyógyszert mert azt mondta ki kell vizsgáltatnom a trombozist, ehhez édesanyám papírja kellene de nem kórházban kezelték vele , vagyis nincs róla papír amit be tudnék vinni. Így van vissza kell mennem egy másik orvoshoz,hogy írjanak fel gyógyszert.
2017. okt. 16. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
MI baràtnömmel ket eve hasznaljuk. A parmatex kupot amit szex elott 20 percel kell berakni a huvelyèbe. Nekunk eddig nem volt gond. Ovszert nem hasznaltunk.
2017. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!