Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális vagy aggódnom kéne?

Normális vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Van folyásom, hol több hol kevesebb. Eddig normálisnak találtam, de az utóbbi pár napban reggel, pisilés után, mikor kitörlöm a papír sárga színű(nem tudom, milyen sárga, a gennynek van ilyen színe)(plusz elég sok, nyálkás állagú) napközben ilyen nincs, a folyásom fehér és nincs halszaga meg ilyenek.
2017. okt. 18. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem büdös,túrós állagú,akkor nem lehet nagy gond.

Nem most vagy a ciklusod közepénél?Peteéréskor szokott nagyobb mennyiségű lenni és nyálkásabb a folyás.

2017. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Használj hüvelyflóra visszaállítót!
2017. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Nálam is hasonló a helyzet. Én legutóbb megemlítettem a nődokinak, be is nézett, keneet is vett és azt mondta semmi gond nincs.


Ha viszket, fáj, csíp, éget ill. ha túrós, darabos, zöld vagy sárga (olyan igazi sárga), vagy ha büdös, szúrós szagú akkor van gond.


Egyébként a nyálkás, sok hüvelyi folyás peteérésre utal.

2017. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!