Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyi idő után ilyen durván...

Ennyi idő után ilyen durván kijön a fogamzásgátló mellékhatása?

Figyelt kérdés

Már 7. hónapja használom Deciora fogamzásgátlót. Nyár közepe óta feltűnt, hogy gyomorgörcs gyötört hosszú ideig, majd ez átváltott mindennapi hányingerre. Sosem hánytam, csak erős émelygés jellemző. Szerencsétlenségemre, augusztus végén kihánytam egy szemet, pótoltam időben. Abba a hónapba a levél végén elfelejtettem bevenni egyet, mindent úgy csináltam, ahogy az le volt írva, szóval védett maradtam, remélhetőleg. Viszont továbbra is hányinger... a megvonásos vérzés ezalatt a 2 hónap alatt teljesen normálisan megjött. Ideges voltam, már vagy 3x teszteltem, mind negatív.

Ennyi idő után is kiderülhet, hogy mégsem jó ez a tabletta nekem?


2017. okt. 19. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve kimaradt, miután kihánytam a tablettát, majd pótoltam, a peteérés előtt 2 nappal másfél napig enyhe barna folyásom volt.
2017. okt. 19. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem volt kérdés, de a terhességre ne gondolj! Kétlem, hogy az vagy.

Nem vagy az a magadba beszélős fajta? Én eléggé az vagyok. Ha tudom, hogy semmiképpen sem szabad hánynom/rosszul lennem, akkor megtörténik, mert félek tőle. Ilyen mentális probléma nem állhat a háttérben?

2017. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jellemző rám, de azért ez túlzás lenne még tőlem is :)
2017. okt. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!