Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másokat is megaláztak a...

Bogdán Lilla Laura kérdése:

Másokat is megaláztak a nőgyógyásznál?!

Figyelt kérdés

Szörnyű rossz élményem volt a napokban! először voltan nőgyógyászaton, legalább 5 percig kellett meztelenül várakoznom egy olyan paraván mögött, ahová az orvos is meg az asszisztens is odalátott, amíg az előttem levőt vizsgálták. A vizsgálat során a doki végig undok volt és durva. (pedig kérdezte, és mondtam, hogy még szűz vagyok!)

(15/L)


2017. okt. 19. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy pont egy ekkora barmot fogtál ki!Ne aggódj,nem mindegyik viselkedik így.Jól "elrontotta" az első alkalmat.
2017. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Normál helyen addig be sem hívnak másik beteget, míg az előző bent van. Ez a futószalag-helyzet lehetett. Én is sajnálom, hogy pont az első alkalmad így sikerült. Fogtam ki én is bunkó orvost, kb. mintha egy fabábu lettem volna, úgy foglalkozott velem, bár én nem 15 éves voltam, hanem 18. Épp ezért járok már csak maszekhoz. A tudása nem több, mert ugyanúgy dolgoznak rendelőben, kórházban, de legalább a pénz miatt, amit elkér, nem vadállat módjára viselkedik veled. Ez a nagy helyzet... És elég felháborító. Ha van pénz, kinyalják a segged, ha nincs, akkor... (Tisztelet a kivételnek!)
2017. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,hogy így viselkedtek veled és sajnos rajtad kívül még sok más nő is így jár a nőgyógyászaton.Szerencsére azért vannak kivételek.Én a második alkalomnál jártam úgy,hogy épp,hogy bementem az asszisztens szólt,h vetkőzzek le derékig és mivel nem vetkőztem abba a pillanatba rámförmedt,hogy vetkőzzek le.A doki egy asztalnál ült én meg ott álltam egy pólóba és úgy kellett elmondani,hogy miért is mentem.Utána felfeküdtem a vizsgálóra és a doki megkérdezte,hogy élek-e már nemi életet.Mondtam,hogy nem.Erre szépen artikulálva hangosan közölte,hogy "mivel maga még szűz,nem vizsgálom meg"Vagy valami ilyet.De ez a mivel maga még szűz,komolyan az is jobb lett volna,ha leprostiz.
2017. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ezt még olvasni is szörnyű.


Pont ezért nem szabadna hagyni, hogy a nagy magyar egészségügy ebben a helyzetben maradjon. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ezen nem lehetne változtatni mentalitásban, ellátásban, fásultságban, fizetésben, sorolhatnám... Politikát nem vinnék bele, mert amúgy sem vagyok semmilyen párti, viszont soha nem értettem, hogy ami az országban a legfontosabb lenne, az van minden téren elhanyagolva. Hosszú évek óta akkor is, hogy épp milyen párt van hatalmon. Józan ésszel gondolkodva ez lenne a legelső, amit meg kellene oldani. (Bocs az offért.)

2017. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, nagyon rossz tapasztalataim vannak:"sztks alapon ennyit tudtam nyujtani" "Minek akar gyereket, a szex gyerek nelkul is jo, nem? ""Minek jott ide?A kozti vérzes az tok normalis dolog, van ilyen... "(Tenyleg volt elotte is egyszer - mehenkivuli terhes voltam..)

Csak, hogy par mondatot idezzek..

Szerintem is ha megteheted menj maganhoz, bar en mar ott is befurodtem eggyel. De a tobbseg kedves.

2017. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a súlyomra tett megjegyzést egyszer az asszisztensnő, mondván: ha anorexiás, ne csodálkozzon hogy nincs rendesen menzesze! Oké, csakhogy nem vagyok anorexiás és nem is a menzeszemmel volt baj, sima rákszűrésre mentem. Amikor először mentem gyógyszert íratni, még hallottam hogy az asszisztensnő odaszól a dokinak: na ez is korán kezdi! Kikiabáltam neki hogy bocs de 19 vagyok...bár nem értem hogy tényleg kislánynak nézett vagy ellenkezőleg, gúnyolódott hogy még csak most "kezdem". A pucér p...ával ott álldogálás már teljesen megszokott. Igazából orvos velem még nem viselkedett csúnyán, az asszisztenseknek viszont a 90%-a lekezelően beszél és beszólogat.
2017. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ezért járok maszekhoz.
2017. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad sztk-ba menni.
2017. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad ráfogni arra, hogy SZTK. Egyszer voltam maszek dokinál, egy tapló paraszt volt. SZTK-ban nagyon normális dokit fogtam ki.
2017. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyira kiszolgáltatott az ember lánya ott és akkor, hogy már annak is örül, ha fogadják a köszönését...
2017. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!