Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos fogamzasgatlot akar...

Az orvos fogamzasgatlot akar felirni. Nem vagyok tul fiatal?

Figyelt kérdés

Kedden voltam nogyogyasznal, mert hosszu a mensim es nagyon sokat verzek. Super tampon is 1 ora alatt teljesen atazik. Azt mondta, hogy a fogamzasgatlo segit, de szerintem meg fiatal vagyok hozza. Van baratom, akivel rendszeres szexualis eletet elunk, ebbol a szempontbol mondjuk jol jonne gumi helyett... Kesobb nem lehet baj belole?

15 eves vagyok, 3 eve van meg.



2017. okt. 20. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Ő az orvos,nem mi!! 99 %, hogy ő jobban tudja.Ha szexelsz,nem is árt! Gondolom nem akarsz anya lenni még. Nem hiszem,hogy ártalmasabb lenne,mintha 18 évesen kezdenéd.A másik pedig,hogy pl Ankéra 12 éves kortól is szoktak írni.
2017. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem te ezzel csak nyersz. Kevesebb vérzés+felfokozottabb szex.

Ha az orvos nem tart fiatalnak akkor semmi gond,valamint a hormon miatt ne aggódj (ugyanis maiakba alig van,ráadásul amit tiniknek írnak fel abban meg mégkevesebb) úgyhogy ne parázz és élvezd a jótékony hatásait! :)

2017. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Pharmatex
2017. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha már élsz szexuális életet, egyáltalán nem korai. Le fogja rövidíteni a vérzésed.
2017. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat. 10-15 ev mulva ez nem lesz baj, ha gyereket szeretnek? Hallottam, h ido kell a szervezetnek mire kitisztul a gyogyszer
2017. okt. 21. 09:45
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem lesz baj. Kell idő, hogy kitisztuljon a szervezeted, attól függ, menny ideig szedted.
2017. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
17-18 éves kor körül szokták először felírni, de ha rendszeres szexuális életet élsz sokkal jobb mint egy abortusz vagy nem kívánt gyermekáldás.Sokat fog segíteni a tabletta. Nem lesz bajod tőle. Ez a kitisztulási folyamat meg marhaság. Ha nem szeded a következő hónapban beindul a peteérés és teherbe eshetsz. Nem egy ismerősöm lett terhes 10 év tabletta szedés után azonnal. Ez nem kábítószer vagy méreg amimek ki kell tisztulnia. Csak egy pici hormon ami befolyásolja a petefészked működését. Megakadályozza a peteérést így nincscami megtermékenyüljön. Ha nem szeded nem nefolyásolja és visszaáll a rendes működés. Ennyi.Ne aggódj könnyebb lesz az életed tablettával. A 3. Hozzászólónak csak annyit, hogy a pharmatex készítmények nem hormontartalmúak így nem segítenek az erős menstruáción, valamint kb. 60% védelmet nyújtanak. Ez 15 évesen nem biztonságos. Ráadásul drága. A kenőcs gusztustalan a kedve elmegy az embernek az egésztől. A tabletta csíp. A tampont nem próbáltam, de az a legdrágább és húgom 2 hétig védekezett ezzel.....nagyon szép kisfia született 9 hónap múlva. ☺
2017. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy korai, de tudod, a gyógyszeripar nagy ösztönző tényező.


Nekem senki ne mondja, hogy egy 15 éves kislánynak jó az, ha hormonokkal tömjük FELESLEGESEN.


Lehet, semmi bajod nem lesz, de esélyes, hogy ha abbahygaod is ugyanúgy fogsz vérezni, szétbarmolja a ciklusodat (ami még ki sem alakult ennyi idő alatt), PCOS, stb.


Szedd, ha úgy gondolod, az én nőgyógyászom egyik legjobb a szakmában, de (vagy épp ezért) 17-18 év alatt nem gyógyszerel, hanem kivizsgálásra küld (pl. endokrinológus).

2017. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. én is szedtem, mert...


- nem volt libidóm

- sivatag voltam 10/10

- pajzsmirigyemmel jól összebarátkozott - félévente járhatok endokrinológushoz, hogy jók-e az értékeim

- PCOS-em lett

- további remek, "rendszeres" (hónapkihagyások) ciklusom


Szóval nekem nem érte meg, pedig 23 voltam, mikor felirattam - exem nyomására.


Párommal gumizunk, pharmatexet meg felejtsd el, az lószar.

2017. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Fogamzásgátlóhoz fiatal de kefelgetni 15 évesen nem?


15 évesen??? Buta lányka lehetsz te.

2017. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!