Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy magától...

Van olyan, hogy magától csillapodnak a hüvelygomba tünetei?

Figyelt kérdés
Pár napja lefeküdtem a barátommal,de nem ez volt első vele,és azóta nagyon fájt a nemiszervem,viszketett,piros volt,olyan volt,mintha nagyon ki lenné dörgölve,és nagyon sok túrós folyásom volt. Nem tudtam orvoshoz menni,mert suliba voltam,és várom a menzit is,hogy megjöjjön. Gyanakodtam,hogy ez hüvelygomba Nem kenegettem semmivel,csak naponta megmostam intim lemosóval,és most már nem fáj egyáltalán,nagyon picit viszket,és kevesebb a folyásom. Biztos gomba volt ez,vagy mi miatt történt?
2017. okt. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján biztos, hogy fertőzés volt. Ha mást nem is, Gynophilust használhatnál, az visszaállítja a ph-t. De inkább a menzesz elmúlása után csináld.
2017. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy kell használni? Mennyi ideig ajánlott? Még soha nem használtam ilyen hüvely orvosságokat.
2017. okt. 22. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hétig kell, minden este fürdés után felhelyezni egy kapszulát.
2017. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!