Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Mennyire ciki, ha ilyen...

Nők! Mennyire ciki, ha ilyen a puncim?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig nem igazán foglalkoztam vele, de most valamiért elkezdett foglalkoztatni a dolog.

A helyzet a következő:

fehér bőrű vagyok, de ha szétnyitom a lábam, tehát a puncim, nagyon piros, szinte vörös. A Vénusz domb teljesen fehér, szóval nagy a kontraszt. Plusz, nagyon csúnya maga a puncim, az egyik oldalon teljesen nagy a kisajkam, olyan ernyedt, lógós, a csiklóm is nagyobbnak tűnik ezen az oldalon, mármint az a valami, ami körbeveszi. Olyan gusztustalannak látom emiatt. Másnak is van ilyen? Vagy én lettem ezzel megáldva?

Van egy csomó komplexusom ezen kívül is a külsőmmel kapcsolatban, sajnos, és most még ez is feltűnt...

Mennyire zavarja ez a férfiakat?


2017. okt. 22. 10:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
Fiú vagyok, ti lányok mindig elvagytok vele, de nekünk fiúknak nincs olyan punci ami nem tetszik. Ne izgulj ezen.
2018. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!