Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha szex közben kutyapózba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha szex közben kutyapózban pukizik a puncim?

Figyelt kérdés
Néha előfordul, szégyenlem és olyankor mindig elkezdek stresszelni. :(
2016. jan. 7. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2016. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, ha olyasmi alakja van a srác cerkájának, amilyen erre alkalmas, akkor így kell lennie. Vagy ha a pózban úgy domborodsz-homorodsz hogy levegő mehessen be.Nincs mit szégyenleni...
2016. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

miért lenne gáz?

inkább az a probléma, hogy stresszelsz emiatt :S


22F

2016. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Megértem, hogy szégyenled, de gondolj bele! Nem tehetsz róla, nem tudod irányítani, még csak azt sem tudod mikor jön. Beszéljetek róla a pároddal! Kérdezd meg tőle, hogy zavarja-e őt és mondd el neki, hogy tényleg nem tehetsz róla, ez természetes.
2016. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
én ne mtudnám ,hogy msot lefingottál vagy mi...egyből lelankadnék és befejezném veled a szexet.
2016. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A hanja lehet az , ami gátlást ébreszt benned. Ez nem bélgáz, hanem a bepumpált levegő távozik. Nincs szaga sem, ami esetleg visszataszító lehet. Nyugi! Ha már közölted a kedveseddel, hogy miről van szó, akkor benne sem kelthet rossz érzést, legfeljebb mosolyogtok egyet, de semmiképpen ne stresszelj!
2016. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Persze, hogy cuki.
2016. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5# Nem vagy túl kedves...


Kérdező!

Ilyenben nekem is volt részem.

Nagyon szeretjük egymást,és ezen csak röhögni tudtunk..

Szoval hajrá!ne félj!

Mellesleg van jópár póz azon kívűl is;)

2016. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Exem is puncipukis volt, Ő is stresszelt kicsit miatta, pedig nincs benne semmirossz dolog, ha az ember tudja mit is jelent vagy mitől van :) Kérdésre válaszolva, nem ciki
2016. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes dolog, aki hülyeségeket ír az még nem tapasztalta...egyértelműen lehet tudni honnan jött a hang!
2016. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!