Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit kezdhetek?...

Szerintetek mit kezdhetek? Már nagyon szörös a puncim! Kilátszik a bugyimból is és mindenki rajtam nevet. Nagyon ciki. De nem merek kozmetikushoz menni mert cikinek tartom.

Figyelt kérdés

Borotvát próbáltam de bikinivonalnál tisztára kipattogtam. Gyantázni nem tudom mert mikor próbáltam csak véraláfutásos lettem és nem is sokat használt csak nagyon fájt. Epilátort nem merek ugyanis állítólag nagyon fáj nekem meg érzékeny a borom. Annyira ciki amikor strandon meg tesi oltozobe kilog. Kisolloval levagom mindig de akkor is vannak Kia szorszalak. Anyummal nagyon jo viszonyt apolok de ezt neki sem szeretnem elmondani. Legyszi segitsetek!


14/L



2014. aug. 9. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Borotváláshoz használj borotvahabot vagy gélt, fürdés közben csináld, ne szárazon, hanem vizesen, és kicsi mozdulatokkal, minőségi borotvával. utána használj testápolót, after shave-et, vagy nyugtatókrémet, de jó a Neogranormon is.:)
2014. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
borotválás után használj hintőport igaz én fiú vagyok de nekem segit ;)
2014. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre találták ki a szőrtelenítő krémeket.

Használj olyat !

2014. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Egyébként a kozmetikus előtt hogy lenne ciki, ne aggódj, neki az a munkája!
2014. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki a kozmetikus. amúgy, a borotválásnál a szőrszállal az ugyanabban növő irányba használd a borotvát (remélem érted :D) , és akkor kevésbé pattogzol ki. csináld fürdés közben tusfürdő segítségével, és utána kend be aloe verás krémmel, ami megnyugtatja. remélem tudtam segíteni :)
2014. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mehetsz kozmetikushoz nyugodtan, ezért mennek hozzá :D

mielőtt mész, azért vágd le, hogy ne göndörödjön :D

2014. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerinted minden ciki...? Levegőt venni is? Meg pisilni is biztos. Jesszus, kicsit legyél érettebb. :D

Ha zavar a szőr, akkor kezdj vele valamit, kozmetikus látott már ilyet milliószor, ne aggódj. Amúgy sem kell tárogatni előtte semmit, csak a bugyit kell kicsit odébbhúzogatni. A gyanta a legjobb megoldás, tartósabb a eredmény és gyorsan megvan.

Vagy olyan napokon, amikor mások előtt vetkőzöl, olyan bugyit vegyél fel, amiből nem lóg ki semmi.

2014. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!