Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan 3 hónapja lakom két...

Lassan 3 hónapja lakom két lánnyal együtt. Az egyik néha elfelejt levegőt venni, a másik lányt pedig alvás közben zavarja az állkapcsa. Ezek közül valamelyik normális eset?

Figyelt kérdés
Vagy mit lehet ilyenkor tenni? Nem tudtok valamilyen kollégiumot ahová most is be lehet költözni?

2016. nov. 15. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
"alvás közben zavarja az állkapcsa"??????????
2016. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor próbál elaludni, akkor... :D
2016. nov. 15. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
De az miben nyilvánul meg?
2016. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:

Szerintem a legtöbb embernek vannak ilyen parái. Én inni felejtek el és ha stresszes napom volt, bebújok a szekrénybe. Ja és engem a térdem zavar :D de már kezdem megszokni. Az előttem itt lakó lány meg paranoiás volt, mindig azt hitte, hogy minden be van kamerázva, figyelik. A szobatársam szerint én normálisabb vagyok, mint az a lány :D


Amúgy ez miért zavar téged? Emiatt akarsz elköltözni onnan vagy van más oka is? Mert az, hogy a szobatársadat zavarja a saját állkapcsa, az nem a te dolgod, zavarja, hát zavarja. Vagy hisztizik is emiatt? Amelyik levegőt nem vesz, igazából önmagában az sem zavaró, max elájul, aztán visszatér a légzőreflexe :D

2016. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megérettünk a teljes pusztulásra...
2016. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!