Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruáció ellen?

Erős menstruáció ellen?

Figyelt kérdés
1éve menstruálok,az elején nem is volt annyira erős (bár nem is gyenge) mindig 8-9napig tart,az első 5 napban viszont iszonyatosan erős a vérzésem.Legerősebb betétet használok. Iskolaidőben nagyon zavaró,minden szünetben vagy minden 2. szünetben betétcsere és már teljesen át van ázva. Ez nagyon rossz mivel lovagolok és mondern táncolok is.A legrosszabb,hogy fel kell lennem kb 11ig este aztán reggel 5kor kelnem csakhogy ne ázzak át annyira.Már annyira elegem van mindig érzem,hogy folyik belőlem és nagyon rossz. Tudtok valami módszert erős vérzés ellen? 13/L

2017. jan. 31. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz, ő tud rá ajánlani megoldást, akár fogamzásgátlót akár mást.
2017. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Este muszáj felkellni, mert az erősebb napokon nem fog kibírni 8 órát sem a betét. Én mondjuk, amikor már szivárog felébredek rá.

Amióta tampont használok, nem igazán áztam át, pedig nekem is erős a vérzésem. Teljesen más érzés, mintha meg sem lenne és nem érzem azt, hogy bugyog belőlem a vér. Azt is kell gyakran cserélni persze, de szerintem tánchoz, lovagláshoz jó lenne megpróbálni. Én csak 16 évesen kezdtem tampont használni, előtte egy tesi óra is kínszenvedés volt.

2017. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!