Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás vagy baktérium...

Hüvelygyulladás vagy baktérium? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már kaptam időpontot nőgyógyászhoz. Tapasztalatokra lennék kiváncsi. Pár hónapja szenvedek azzal a problémával hogy általában maszti után pár nappal szúr csíp odalent. Változó hogy milyen gyorsan rosszabodik. Szaga nincs, színe esetleg halvány zöld. Tisztálkodom rendesen. Többször vettem már emiatt Canesten kupot, vagy pevaryl-t. Nem rég észrevettem mintha hüvely szárazságom is lenne. jelenleg kicsit szúr de nem rosszabodik. Kamillás ülő fürdő segíthet? A lactacidot használom, előfordult hogy ez is csípte, viszont most nem.
2017. okt. 24. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Már semmit ne használj rá, mert elfedheti a tüneteket és félrevezeti a nőgyógyászt!
2017. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy vagy/és. Egyszerű szövetkárosodás során is keletkeznek gyulladást keltő anyagok, és baktériumok anyagcsere termékei is okozhatják. Az "esetleg halvány zöld" már kis vér bakteriális lebontására utal. Először is csak kifejezetten tiszta kézzel (rövidre vágott körmökkel) nyúlj magadhoz és használj síkosítót.
2017. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!