Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszert szedek vashiányra,...

Gyógyszert szedek vashiányra, emiatt késhet a menstruációm? Nemreg kezdtem szedni

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Vas tablettát szedsz?

Mert ha igen, attol nem kellene késnie, pont hogy elősegíti, hogy időben megjojjon

2017. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja. Attól nem kéne késnie.
2017. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a múlt havi 2*7 napos antibiotikum kúra miatt van?
2017. okt. 27. 05:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltal fiúval?
2017. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
Organic Shop Málnás testradír

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!