Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tartott rövidebb ideig...

Miért tartott rövidebb ideig a menstruációm?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy terhes lennék, emiatt igazából nem félek. Óvszerrel védekezünk, ciklus közepe fele sosem szoktunk, és előtte mindig kiveszi. Nyálkás folyásom mindig van, most is volt. Eddig viszonylag rendszeres volt (26-28 nap), de a legutóbbi 21 napra jött meg, 6 napos volt, ez meg 29-re, négy napig tartott. 16 vagyok. Ez normális? Aggódjak?
2017. okt. 27. 15:02
 1/2 A kérdező kommentje:
2 vérzés közt volt hogy beteg voltam, pár szem antibiotikumot is beszedtem. Ez befolyásolhatta?
2017. okt. 27. 15:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Befolyásolhatta az antibiotikum is, fiatal is vagy egy-egy cikulus változhat. Nekem még 21 évesen is volt, hogy 6 nappal jött meg korábban, mint kellett volna. Aztán folytatta tovább a 28 napos rendszerességet.

Az, hogy 29 napra jött meg 4 napos volt az meg tökéletes.

2017. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!