Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék annak érdekében...

Mit tehetnék annak érdekében hogy megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar hogy rendszertelen. Kb. 1 éve jött meg az első, azóta 3 volt. A legutolsó szept. 10-16-ig tartott, az9ta nincs semmi. Nagyon zavar. Tudom hogy normális, de már jó lenne ha megjönne. Nincs rá valami házi praktika?
2017. nov. 2. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rendszeres életmód, normális mennyiségű és minőségű evés, rendszeres testmozgás.
2017. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan.
2017. nov. 5. 17:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem csak szerinted táplálkozol normálisan, hanem objektív adatok is ezt mutatják (pl. mennyi a BMI-d?), akkor tényleg nincs más, amit tehetnél.
2017. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt írja ki hogy normális. 162 cm vagyok, és 44 kg.
2017. nov. 5. 18:05
 6/16 anonim ***** válasza:

Na, akkor meg is van, hogy mi a baj. Kezdjél el enni végre igazán normálisan.


Ma mennyit és mit ettél egész nap?

2017. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Reggelire zabkását, ebédre két párizsis szendvicset, délután két csokigolyót, most este meg 2 fasírtot és krumplit.

Mondjuk ebben az évben híztam 4 kilót. Meg nálam ez alkati kérdés.

2017. nov. 5. 18:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Oké, van olyan, hogy valaki sovány alkat, vékonyak a csontjai, ilyen az összes felmenője is, tehát ezt a genetikát hozza, mittudomén. De a 44 kiló akkor is nagyon kevés! Meg kell híznod, ha nem akarod, hogy leálljon a menstruációd még mielőtt beállna a normális rendszerre, mert a rendszertelensége is azt jelezheti, hogy nagyobb a baj, mint hiszed. És ehhez pszichológus segítségére van szükséged, nem a kilókat meg a kalóriákat kell számolgatni. Holnap beszélj az iskolapszichológussal!
2017. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor a rendszertelensége meg kimaradása azt jelzi, hogy komolyabb baj van?
2017. nov. 5. 19:13
 10/16 anonim ***** válasza:
A redszertelensége, a kimaradása, az a tény, hogy csak 44 kiló vagy meg az, hogy ezt a súlyt egészségesnek tartod így együtt jelzi a nagy bajt, azt, hogy anorexiás vagy. Ha nem hiszed el nekem, kérdezd meg holnap az iskolapszichológustól, hogy őszerinte mi lehet az ábra.
2017. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!