Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinencia leplezése?

Inkontinencia leplezése?

Figyelt kérdés

Kedves Érintettek, hogyan csináljátok? Hogyan öltözködtök?


Nekem ez új dolog, sajnos, akármit veszek fel, az az érzésem, hogy mindenki látja a betétet... Eddig a tunika nadrággal a legjobb ötletem. Az más kérdés, hogy hol fogok én annyiféle tunikát kapni, hogy változatosan és szépen öltözködjek (kimondatlan elvárás a munkahelyemen, mivel sok ügyfél jár be).


Illetve a wc-re járást hogyan oldjátok meg? Az is érdekesen venné ki magát, hogy mindig viszem a kistáskámat. Még attól is félek, hogy a kollégák azt fogják hinni, tőlük féltem a cuccaimat. De hát mégsem lóbálhatom a kezemben a betétet, zsebbe se fér bele...


Örülnék egy-két jótanácsnak!


2017. nov. 3. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg átlátszik a betét vagy csak úgy érzed?Szerencsére nekem csak,akkor kell betét,ha megvan.Egyébként sokat számít,hogy milyen bugyi van rajtad.Ha a betét szárnya összehúzza az anyagot,akkor az áttud látszani,de,ha nem ilyen a bugyid,akkor nyugodtan vehetsz fel rövidebb felsőket.
2017. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!