Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi betét kisebesítet...

Egészségügyi betét kisebesített. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Neugranormont és körömvirág krémet kentem lentre, de egyenlőre semmi változás. Nagyon irritált, néha viszket. Száraz nemi szerv, oldalt apróbb kitüremkedések(sebek).


Mióta vége a menstruációmnak azóta próbálok bugyi nélkül lenni itthon, de a helyzet változatlan kedd óta.



2017. nov. 3. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem akar javulni ezektől a krémektől akkor lehet hogy fel kéne keresned a bőr és nemibeteg gondozót, mert lehet hogy van ott komolyabb baj is, pl gombás fertőzés amitől nem gyógyul a seb
2017. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen problémám. Én 3 komponenses krémet használtam (Triderm - hat az allergiás-bakteriális és gombás elváltozásokra is). Hüvely öblítés, naponta 1x Tantum rosaval 3 napig.

Illetve nem használtam többet alwayst, hanem áttértem a naturellára, azóta nincs ilyen problémám.

De sztem is keress fel orvost, ha nem múlik.

2017. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm, ki fogom próbálni.
2017. nov. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!