Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért használunk WC papírt...

Miért használunk WC papírt pisilés után is?

Figyelt kérdés
Nekem legalábbis elég, ha kicsit megrázom magam. Ha pedig még betét is van bent, úgyis felszívja, ha csöppenne még.
2017. nov. 3. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége nem szeret húgyban lenni egész nap
2017. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, add hogy troll legyen...
2017. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként gyakran használok ha csöpög miután leráztam.
2017. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát te is elég igénytelen egy nő lehetsz.. én spec nem szeretek bűzölögni egész nap.
2017. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te a pisidben akarsz csücsülni egész nap, akkor hajrá, nyilván nem kötelező papírt használni. Csak aztán nehogy itt sírd ki magad, ha húgyszagúnak csúfolnak.
2017. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"elég, ha kicsit megrázom magam."


Tehát hu gyozás után, csak megrázod magadat mint egy megázott kutya.

Igazán praktikus.

Kíváncsi lennék, hogy sz .rás után meg csak páros lábon addig ugrálsz, amíg kipotyogjon a maradék??!

Gusztusos egy nő lehetsz.

2017. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Egyre jobban elmegy a kedvem a nőktől...
2017. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Úristen!Én meg addig törlöm magam,amíg az utolsó cseppet is sikerül a papírral felitatnom,mert utálnám magamat húgyszagúan.

Hogy lehetsz ilyen igénytelen..?Én szégyellem magamat az ilyen "nők" miatt.

2017. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, neked hogy elég, ha csak megrázod magad. És állandóan betétet hordasz vagy mit?


Én hosszú, vastag wc papír rétegeket is elhasználok, mire sikerül teljesen szárazra itatnom magam ott. Lehet hogy másoknál nem így van, de nálam például nem csak a húgycső vége lesz pisis, hanem körülötte minden, tehát a szőrzet meg néha még a fenekem is.

2017. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Elkezded rázni magad a budi felett? Hát, ez marhára igényes. Nem lenne egyszerűbb (és higiénikusabb!), ha végigtörölnéd magad egyszer? Vagy nem futja budipapírra? Ja, net meg tapifon az van, csak józan ész nincs.
2017. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!