Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés óta állandóan pisilnem...

Szülés óta állandóan pisilnem kell?

Figyelt kérdés

Most már 1,5 éve hogy szültem és állandóan pisilnem kell, azt tény hogy sokat iszom , de régen is így volt és nem kellett ennyire járnom wc-re. van hogy kimegyek a kicsivel a játszóra és vissza kell jönnünk 30 perc után mert nem bírom. éjszaka 4x le kell másznom a galériáról pisilni. Volt cukor vizsgálatom, nincs probléma.

teljes vérvételen voltam, ott is minden rendben. Uh-n is megnéztek ott is minden rendben...és mindig sok jön ha pisilek nem csak cseppek, kezdek beleőrülni, este se tudom normálisan kiihenni magam.

Volt már valakinek hasonló?



2017. szept. 19. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nőgyógyász mit mondott?
2017. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meggyengültek a húgyhólyag alatti izmok. Ennek orvoslására szolgál a Kegel gyakorlatok elnevezésen ismert gyógytorna.
2017. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász küldött az urologushoz. Igen azokat csinálom szinte szülés óta, lehet sűrűbben kellene. Az urologus most tenyesztesre kuldte a vizeletem hátha abból kiderül valami, de lehetséges hogy a második válaszolónal van igaza.
2017. szept. 20. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!