Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. s. gomba?

S. O. s. gomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon el vagyok keseredve. Húszas éveim elején vagyok és most van először gombám... Viszketéssel kezdődött és most folyás van.

Voltam dokinál aki írt fel nekem szájon át szedhető gombaellenes készítményt. KIváltottam mellé a gynoflort hüvelytablettát.

Akár hogy is próbálom nem tudom felhelyezni és nagyon kétségbe vagyok esve. Nagyon meg akarok gyógyulni, de nem egyszerűen nem sikerül, nem megy tovább, picit a vége kilóg. és csak annyira nem merem bennhagyni, mit tegyek?? állva jobban ment befele, fekve, ahogy a tájékoztatóban volt egy katasztrófa volt...

tampont sem szoktam használni, fogalmam sincs, hogy oldjam meg. Már eleget sírtam emiatt ezért hozzátok fordulok. :( kérlek adjatok valami tanácsot, mert a sírá határán vagyok



2017. nov. 4. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald meg ulve es egy picit vizezd be a tablettat.
2017. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bevizeztem::( olyan mintha elakadna. merre toljam?
2017. nov. 4. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg nem sikerult,akkor probald meg,hogy felnyulsz es megnezed,hogy merre is kellene tolni a tablettat.En hatra szoktam es kicsit felfele.
2017. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!