Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha szombat van...

Mit csináljak ha szombat van és kiszakadt az óvszer?

Figyelt kérdés
Szex közben kiszakadt az óvszer, amikor kicsúszott de vissza akartam rakni és nem ment be teljesen de kiszakadt egy kb 2 cm -es lyuk keletkezett rajta, amikor hallottuk a szakadást ki is húztuk és csak előváladék volt benne. Lehetek ettől terhes? Elvileg nem ment belém az sem. Felhívtam az ügyeletet is de azt mondták nem tudnak 72 órásat adni csak hétfőn tud a nőgyógyász. Szerintetek terhes lettem tőle? Hétfőn feltétlen elmenjek orvoshoz?

2017. nov. 4. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyeletet nem felhívni kell, hanem odamenni. És ott nem 72 órás tablettát kapsz, hanem egy receptet.


Ha hétfön akarnád beszedni, akkor már eleve túl késön lenne.

2017. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ennyitől nem leszel terhes.

De az esemény utáni receptjét ki KELL adni, ha bemész ügyeletre személyesen.

2017. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem nem tudnak receptet sem adni.
2017. nov. 4. 17:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
BEmégy, és ott kérsz receptet. Ha nem adnak, akkor követeled ,hogy ez írásban adják, aláírással, és ah terhes leszel, akkor az illetöt bepereleheted.
2017. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy adnak a telefonba is azt mondták nincs receptjük. A mensimnek 5 nap múlva kéne megjönnie de ha késik szét stresszelem magam miatta, addig is szét fogom.
2017. nov. 4. 18:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

MENJ EL AZ ÜGYELETRE ÉS KÉRJ RECEPTET, bakker, nem érted?

Olyan nincs, hogy nem adnak receptet!!! Állj a sarkadra. Esetleg a pasid...

2017. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden orvosnál kell lenni receptnek. És igen az előváladéktól is lehetsz terhes. De ha mégse adnak fáradj be személyesen a kórházba. Ott biztos van legalább 1 recept amit meg tudnak neked írni.
2017. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nah végül szereztem 😄 köszönöm a válaszokat mindenki sokat segített most reménykedjünk hogy nem hányom ki.
2017. nov. 4. 19:06
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Most jól felborul majd a szervezeted, nem valószínű, hogy teherbe estél volna ennyitől, de persze így a biztos.
2017. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A jövőre nézve: vegyetek síkosítót és használjátok a gumival (vízalapú kell). Gyógyszertárban is szokott lenni, de szexshopokban jobb a választék. A gumi nem szakad ki csak úgy. Ja meg körömmel csak ésszel a gumi körül.
2017. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!