Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombat éjszaka szeretkeztünk...

Szombat éjszaka szeretkeztünk a barátommal és kiszakadt az óvszer. Ezen a héten szerdán kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de még mindig semmi, pedig már a melleim eléggé fájnak. Mit csináljak vegyek be 72 órás tabit? :S

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és kb 3 hónapja vettem be utoljára eseményutánit, és még mindig nem ált be a menzeszem...
2009. okt. 4. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, mert annál később fog megjönni a menstruációd. Benne van a pakliban hogy teherbe estél, de egyáltalán nem biztos. Vegyél be tabit. Biztos ami biztos. Utána 10 nap múlva tesztelj!
2009. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

hát, rendesen összekavarod a hormonháztartásod. kérdezd meg a nőgyógyászod, évente 2 esemény utánit lehet bevenni, nem tudom, 3 hónap elteltével lehet-e... de mégis mit csináltok az óvszerrel? tanuljátok meg használni, mert nem normális, hogy ennyi időközönként kiszakad...én 6 éve használom és egyszer nem szakadt ki, nm szabadna, óriási egy óvszer teherbírása...

nézzétek meg a tájékoztatót, ott le van írva, pontosan hogy kell felhúzni.

24L

2009. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Hogy te milyen szánalmas kis k*rva vagy...Sorra szedegeted az esemény utánit mint más az algopirint...Így is fel van borulva a hormonháztartásod és még most is bevennél egy másikat? Normális vagy Te? Én azon se csodálkoznék, ha egy ideig nem jött volna meg...
2009. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom igazatok van, de ettől még nem érzem magam szánalmas ku**nak...

Az mennyire lehet igaz h menzesz elött kb 15% esély van a teherbe esésre?

2009. okt. 4. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az esemény utánit hanyagold! Ne vegyél be még egyet! Tesztelj inkább és imádkozz! De szerintem megvan az esély, hogy terhes vagy és akkor bizony abortusz...Ami mellesleg nem olcsó és lelkileg teljesen tönkre fog tenni és akkor remélem megtanulod, hogy nem fogsz ennyit kefélni...
2009. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Csak ezt olvasd el ha már engem lepontoztál te kis... :S

2009. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!