Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata arról, mi van akkor ha méhnyakrákszűrése Ascus, P3?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál..inkább a tapasztalatokra lennék kiváncsi. Van akinek a kontroll vizsgálat jó lett, vagy mindképp kell műtét? Babaprojekt közepette vagyunk, már másfél éve...már csak ez hiányzott:(
2017. nov. 8. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
facebook-on keresd a mályvavirág csoportot, ott részletes felvilágosítást kapsz
2017. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

No para. Az ismétlő szűrésre behívót fogsz kapni ajánlott levélben, ennyi. Meg HPV szűrés, ha még nem volt.

Nekem is úgy van P3, hogy babaprojektben vagyunk, végre találtam egy nagy tudású, megbízható és korrektül magyarázó nőgyógyászt, ő azt mondta, hogy ezt a P3 leletet tegyük takarékra, mert magától is gyógyulhat (a HPV negatív), koncentráljunk a babára. Vannak amúgy olyan laborok, amik nem is írnak P eredményt a leletre, csak szövegesen adják meg, hogy ilyen hámelváltozás, olyan flóra stb., nekem korábban csak ilyen leleteim voltak, akár köztük is lehetett P3...

P5-nél jön szóba a műtét, P3-nál eszedbe se jusson kés alá feküdni.

2017. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!