Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden lánynak van ilyen?

Minden lánynak van ilyen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy kinek szokott "lábszaga" lenni és milyen gyakran? Volt már valakinek társaságba vagy barátnővel hasonló példa, és hogy feltűnt e nekik és nem e tették szóvá? Nekem múltkor a barátom tette szóvá, kicsit elszégyeltem magam. Barátnőim körében nincs ilyen.

18/L



2017. nov. 8. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A hugom lába olyan mint egy görényfarm. Vannak olyan összetételű zoknik amiktől nekem is van szaga, azokat kihajigáltam. Amikor van egy kis időd készíts egy lavorba jo meleg vizet és tegyél bele listerint vagy egy kis ecetet esetleg valami tömény italból 1 decit vagy citromlevet. A savas vagy alkoholos közeg elpusztitja a baktériumokat. Ha meg otthon vagy legyél mezitláb vagy zokniban. Ha tud szellőzni a láb nem pálik be és a mezitláb mászkálás még a láb vérkerinésének is jót tesz.
2017. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy idobe nagyon eros volt,de borgyogyasz irt ra kremet es azota,ha megis megizzad a labam csak minimalis szaga van,az is inkabb csak,akkor,ha nylon zokni van rajtam.De gyogyszertarba lehet kapni veny nelkuli kremeket.A Canestennek van spray-je is amit a cipobe lehet fujni,hogy ne fertozzon vissza.
2017. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kínais cipőkben iszonyat büdös, 1-2 órán belül érzem a saját lábszagomat. Azóta csak márkás cipőt veszek, ezekkel nincs probléma.
2017. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloiddal fújd be minden nap a lábad. Ezt a szagot baktériumok, vagy gombák okozzák. Esténként tömény ecettel is át lehet törölni a lábadat. Ez egy kicsit büdös, de reggelre elmegy a szaga.
2017. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez sokszor a zoknitol lehetseges. Szerintem esetleg fujd be a lábad valami spray-vel vagy Dobald ki azokat a zoknikat
2017. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!