Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy melleim vannak, és...

Nagy melleim vannak, és zavar, lehet kicsinyiteni orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Tudnak ajánlani valamilyen tornát a mellekre? Szeretném, ha izmosabb lenne, ezáltal kisebb lenne? Ilyenkor nem lógósodna el?

Zavar, hogy az emberek megbámulnak azért, mert testemhez képest túl nagy dekorációval rendelkezem, ruháknál is probléma van, meg persze attól is félek, hogy hamarabb hat rá a gravitáció, mint egy kisebb mellre. Nem szeretek a középpontban lenni, főleg a testi adottságok miatt nem.


2008. okt. 23. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Ha gyúrsz, akkor leég a zsír. Nézd meg gyúrós lányokat, mellük nincs is.
2008. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de milyen tornagyakorlatokat lehet csinálni? Mármint otthon, és nem konditeremben. Nem akarok azokhoz a nőkhöz hasonló lenni, csak kisebb melleket szeretnék.
2008. okt. 23. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Futástól a mell is fogyni fog, én is tapasztaltam.
2008. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beres Alexandranak epp nagyok a mellei, az o video kazettai segitenek neked, keress olyat ami mellre van!

Legy a melleidre buszke, orulj nekik!

Ez a beszukultseg csak Magyaro. letezik, gyere ki Angliaba, meglatod nem tudod a pasik tekintetet levakarni a melleidrol! Ez a sok kulfoldi pasas imadja a nagy melleket, tudom mert nekem is akkorak vannak, hogy a baratnoim mindig azt mondjak csak az egyiket adjam nekik oda, ok annak is orulnek!

Otthon engem is zavart, itt kulfoldon pedig buszke vagyok rajuk!

2008. okt. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!