Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek? Tesi órán?

Mit tehetek? Tesi órán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma jött meg(nem előszőr)ès hihetetlenül gorcsolos vagyok...ma is alig virtam tesizni..annal most csak jobban faj..a tanar nem fogad el csak orvosi felmentest..nem arrol van szo h nem akarok dolgozni..eg edzeseim is vannak es soha nem lustulok..

Mit tehetek.?gyogyszer nem segit?szinte mozogni se tudok,ilyenkor szwnvedek..😐



2017. nov. 9. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha van lehetőséged akkor úgy mondd neki hogy könnyített tesit szeretnél. Görcsoldónak lehet használni a nospat, vagy az algoflex m-et.
2017. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, nekem is ez van.

Nálunk se engedi meg a tanár hogy ne tesizzünk, max. könnyebb feladatokat ad.

Szerintem inkább vegyél görcsoldót. Akkor nem kéne szenvedned. Nekem a nospa bevált.

Jobbulást!

2017. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha ilyen tanárod van, akkor anyukád írjon igazolást. Orvossal kellene megbeszélnetek ezt a problémát. Orvos adhat igazolást, hogy havonta egyszer 1-2 napra rendszeresen kaphass felmentést az erős görcseid miatt. Egyszer kell csak elmenned a nőgyógyászhoz, és ő leírja pár sorban, hogy mentsenek fel. Mi így oldottuk meg a lányomnál.
2017. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Lógj tesiről
2017. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%

A mozgás jot tesz, szoval.ne logj, csak kérj könnyitést :) felülést ilyesmit hagyd ki, de kocogni, labdázni, ugrani pl lehet :)


Nekem vivoedzéseim is voltak, utána annyira elfáradtam hogy nem is érdekelt a fájdalom, csak leülhessek végre és.betoljam a liternyi vizet ;)

2017. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!