Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves, nyolcadikos lány...

14 éves, nyolcadikos lány vagyok egy artistaképzőben. Minden giasztal órán pisilnem kell. Mért van ez? Tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Gumiasztal órán, amikor nagyokat ugrok, kijön pár csepp. Múltkor még a nadrágom is átázott. Mit tegyél ellene?

2017. okt. 2. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Meg kellene nézetned gyermekurológussal. Történt valami egyébként? stresszes vagy esetleg? Mert nekem is hasonló a problémám, de nekem semmi szervi okot nem találtak így maradt a lelki. Mondjuk én pszichológushoz is járok.
2017. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ér ilyenkor nagyobb stressz mint ami a szokott?:/

Én is csak az urulógiát ajánlanám, esetleg felmerülhet egy kis inkontinencia:( Remélem nem lesz semmi komoly, addig is szerintem egy betétet ha beteszel talán megoldja a helyzetet, legalább annyira hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe:)


Amúgy ebben a korban viszonylag normális ha befigyel egy kis hólyag izom gyengeség. De mindenképp nézesd meg a dolgot:)


Remélem minden okés lesz veled:)

2017. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok ^^
2017. okt. 2. 19:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Igan amúgy, mostanában elég stresszes vagyok.. %>_<%
2017. okt. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!