Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesseg vagy valami mas?...

Rocko9 kérdése:

Terhesseg vagy valami mas? Nemtudom.

Figyelt kérdés
1 hetig barnazasom volt. Barnas verzes. De az is ugy hogy keves de egyiknap nem folyt semmi masnap megint. Semmi gorcs semmi mas ami arra utalt volna hogy ez menzesz.aztan ez elmult es most par napja duzzattak a melleim fajnak.hanyingerem van gorcsol a hasam alul neha es szur egyszer az egyik oldalon az alhasam egyszer a masik oldalon.sex kozbe is neha lennt faj. Es sex utan hanyinger is van.mielott kerdeznetek mindig rendesen felvagyok izgulva mindketten es nem durvan csinalja a parom es normal meretu a penisze. "Menzeszem" pedig az volt amit fennt emlitettem az az 1 hetes barnazas.nemtudom mitol lehet ez.de ma csinaltam egy terhessegi tesztet.azt mutatta negativ.szerintetek?
2017. nov. 11. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztek?
2017. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy ideig ovszerrel.de mar egy 2-3 hete kiszalasos modszerrel.de 1 vagy 2 szer nem volt meg a kiszalas
2017. nov. 11. 12:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez az alkalom mikor nem volt meg a kiszalas kb pont 1-2 hete volt
2017. nov. 11. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az alkalom mikor nem volt meg a kiszalas kb pont 1-2 hete volt


Akkor lehetséges a terhesség.

2017. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akár már a "kiszállásos" módszertől is teherbe eshettél. Az előváladék is tartalmaz spermiumokat.
2017. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet terhesség. Reggeli első vizeletből teszteltél? Mert a terhesség elején későbbi napszakban még lehet negatív a teszt.

Mindenképpen ismételd meg 3-4 nap múlva, mert amiket leírtál, azok alapján jó eséllyel terhes vagy!

2017. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismeteld meg a tesztet egy het mulva. Minden terhességemnel verezgettem/barnazgattam tobb napig, de normal mennyisegu mensi nem volt.Volt,hogy egy het mulva lett csak pozi a teszt!
2017. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat reggeli vizeletbol teszteltem.de nem az elso reggeli vizelesbol.nemtudom azota megvan meg mindig a mellfeszules.gorcsolgetesek neha a szurasok ott lennt.de mára azt vettem eszre hogy szinte az egesz arcom tiszta pattanasos.nemtudom ez is ilyen hirtelen miert. De nekem pattanas csak is akkor szokott megjelenni rajtam ha menstrualok . Es most nem ugy hogy mar ezt se ertem mert van. :/ mindegy megfogadom a tanacsotokat es par nap mulva csinalok meg egy tesztet.koszi mindenkinek.
2017. nov. 13. 00:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyepkent a hanyinger viszont egyre jobban novekszik. Minden napos szinte mar.
2017. nov. 13. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!