Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a hyperplasia endometrii...

Ha a hyperplasia endometrii gyógyszeres kezelés hatására sem javul az mitől lehet?

Figyelt kérdés
2016 június közepén volt műtétem ott a szövettan eredménye ezt hozta ki.Orvos írt gyógyszert és azt mondta,hogy lehet műteni kell. Nem javult nem mentem vissza.Panaszaim a következők.Többnyire a műtét előtt is megvoltak.erős fejfájás,erős görcsös hasi és izomfájdalmam van ,hányinger és hányás jelentkezik .Bő ,váladékos vérzésem van Többnyire huszonpár nap-38 nap ami eltelik 2 menstruáció között (most ma már 39 napja,hogy nem jött meg),de van amikor 2-18 nap ez. Többnyire 4-10 napig tart. 13 évesen kezdtem el menstruálni vagyis elmúltam valamivel de 14 még nem voltam (7.osztályban). A probléma 18,20 évesen kezdődött de érdemi kezelést tavaly,tavaly előttig nem kaptam. Most 35 vagyok.Természetesen gyermektelen és egyedülálló.

#menstruáció #vérzés #fejfájás #műtét #hányinger #váladékos #hyperplasia endometrii #hányás.hasi fájdalom
2017. nov. 12. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna ha visszamész,iletve menj is el dokihoz.Sajnos nekem is igy kezdődött,igaz szülés után,és méhtestrák lett belőle..Tesómat múlt hónapban mütötték ugyanezzel.Júliusban a szövettan hyperplasiat mutatott ki,mire mütötték,ott volt a daganat.Ne halogasd!
2017. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!