Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász (sztkban)...

Egy nőgyógyász (sztkban) megtudja állapítani ránézésre, hogy elmúlt-e a gombás megbetegedés kezelés után?

Figyelt kérdés

Már 2 éve folyamatoan van ez a megbetegedés, én már nem tudom eldönteni, hogy most tényleg sikerült vajon tünetmentessé válnom. Csak nem tudom, hogy kérhetek-e tőle vizsgálatot, hogy bizonyosodjon be jól vagyok? Eltudja dönteni ránézésre, vagy tenyésztéssel a biztos? Azt nem szeretném, ha leintene, hogy én úgyis tudom magamon és felesleges bármit csinálni.

Köszönöm a válaszokat :)


2017. szept. 21. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Ranezesre nem lehet megmondani, tenyesztes kell. De ha nincs panaszod, akkor minek? Ezt csak akkor szoktak, ha van panaszod, de nem latszik semmi es ki kell deriteni mi okozhatja.
2017. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mint ahogy említettem rég volt már, és nem tudom megállapítani normális-e ez a hüvelyfolyás, vagy ennyire sem kellene, hogy legyen. Mivel párkapcsolatban élek nem szeretném őt olyan helyzetbe hozni, ami kellemetlenséget okozna..Inkább biztosra megyek, köszi!
2017. szept. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!