Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet enyhíteni a...

Hogyan lehet enyhíteni a tüneteket?

Figyelt kérdés
Annyira görcsölök a menstruációm alatt, hogy néha az ájulás kerülget, és sokszor annyira vérzek, hogy egy tanóra alatt átázom. Nőgyógyásznál voltam, és nem talált egyszer sem gondot. 18 éves vagyok.

2017. nov. 15. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérzést fogamzásgátlóval, a görcsöt Nospával lehet kezelni, de az Algoflex M is tök jó.
2017. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Használok fogamzásgátlót, de nem igazán enyhített rajta. A nospa meg csak kicsit veszi ki. Valami konkrétan menstruációs fájdalmakra való? Az algoflexet kipróbálnám. Egyébként köszönöm szépen a választ :)
2017. nov. 16. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el másik nőgyógyászhoz! Komolyan. Engem évekig elküldtek azzal,hogy nincs magának semmi baja,idén meg kiderült egy hozzáértő orvosnál,hogy igenis baj van,nem is kicsi,műteni kell. Endometriózis. Az endometriózis fórumokat szerintem böngészd át. A nagyon fájdalmas menstruáció nem normális! Priviben is írj nyugodtan,ha gyanússá válik a dolog és lenne még kérdésed.
2017. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!