Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet csak kidörzsölődés...

Ez lehet csak kidörzsölődés vagy inkább valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta fáj a nagyajkaim területén és rengeteg helyen utánanéztem mi lehet ez, de így konkrétan nem találtam sehol. Semmilyen folyásom nincsen, csak azt érzem hogy fáj, valamint megnéztem és piros is. Szombaton együtt voltam a barátommal és eléggé belelendültünk a dologba, lehet hogy kidörzsölődött? Szeptemberben új fogamzásgátlóra váltottam és akkor vagy egy hónapig úgy pecsételtem hogy rendes betétet kellett hordanom, akkor az eléggé kidörzsölte, és szerintem az biztos hogy attól volt mert amint nem kellett rendes betétet hordanom el is múlt az irritáció, de ehhez az érzéshez tudnám hasonlítani a mostanit. Tegnap csípett ha pisiltem, de ma már nem viszont még mindig érzem hogy fáj. Ha nem múlik el szombatig, akkor meglátogatom a nőgyógyászt, de hátha nektek is van valami tippetek mi lehet ez. Előre is köszönöm!
2017. nov. 16. 09:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nem viszket, egész egyszerűen csak fáj.
2017. nov. 16. 09:23
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
képet tegyél fel ezt így nem lehet megállapítani
2017. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenképp menj el orvoshoz, főleg ha csíp is ha pisilsz. Az mindegy hogy ma már nem csípett. Valamilyen fertőzés lehet.
2017. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!