Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak miért nem akarok...

Mit mondjak miért nem akarok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy hüvelyi fertőzésem van és én így nem szeretnék szeretkezni,nem is lenne egészséges.De ezt nagyon cikinek érzem elmondani. Mit mondhatnék ami kevésbé kellemetlen?

2017. nov. 6. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Kellemetlen, de nem tehetsz róla. A fejfájás már unalmas kifogás, amúgy is. De ha tényleg nem akarod elmondani, akkor csak mondd azt, hogy most nem kívánod.
2017. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Talán az igazat....
2017. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Na az már gáz,ha a pasid elől titkolni kell egy ilyen dolgot.Szép kis kapcsolat.
2017. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk, hogy hüvelyi fertőzésed van? ...
2017. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ezt elkéne mondanod neki, mert a fertőzést ő is elkaphatta még ha nem is okoz nála tüneteket, de visszatud fertőzni.
2017. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb, hogy hazudozol.
2017. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha félsz az igazat elmondani, akkor hivatkozhatsz mensire is, ha nem tudja a ,, menetrendedet ".


De egy kapcsolatban vagytok, őszintének kell lenni a másikkal, ha jó, ha rossz történik velünk. Sokszor szakításkor követik el legtöbben a hibát, hogy hazudnak a másiknak, hogy ne bántsák annyira. Az fáj igazán, mikor utólag derül ki minden. Inkább fájjon először az igazság, azt könnyebb elfogadni és továbblépni vele.


Szóval a prédikálásom lényege, hogy ha félsz elmondani neki, félsz, hogy visszataszítónak tartana miatt vagy ilyesmi, akkor találj ki valami jó kifogást, de én elmondanám páromnak bármi is van, ha szeret igazából, akkor úgyis megérti és türelmes lesz a meggyógyulásodig. :) Hajrá!

2017. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Nekem is volt ilyen és áttudom érezni. Én is szégyelltem nagyon és borzasztóan féltem hogy emiatt elveszítem a párom és azon mondtam neki leültem a hideg kőre és felvagyok fázva.
2017. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt*
2017. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Az igazság az, hogy a hüvely egy "közös" terület. Mindkettőtök érdeke, hogy vigyázzatok rá. Ő "csak" nem kefélhet, ha beteg a hüvelyed, Neked viszont együtt kell élned egy kellemetlen tünettel, aminek a megjelenése valószínűleg nem független a kedves párodtól.

Egy csomó dolog felboríthatja a hüvelyflórát és teret ad a fertőzéseknek és ezek egy részét a nő sajnos a divat kedvéért vagy azért csinálja, mert azt hiszi, hogy a férfi elvárja és sajnos érzéketlenebb férfiak tényleg el is várják - pl. az intim szőrtelenítést. Egy felelős, szexuális életet élő férfinak ugyanúgy illene képben lennie a hüvely egészségével kapcsolatban és illene ugyanúgy védelmeznie azt, akár a saját önmegtartóztatásával is.

Ne éljünk már olyan kapcsolatokban, ahol az egészségünket áldozzuk be a másik kényelméért vagy bármiért.

2017. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!