Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnek ellen mar kezd...

Mit tehetnek ellen mar kezd idegesiteni?

Figyelt kérdés
Kijott a huvely gombam mert mint kiderult nem birom az illatositott wc pappirokat ott alul.. mi otthon nem is hasznalunk viszont baratnomeknek az volt... de nem ellenoriztem le hogy illatos vagy sem es kitoroltem pisiles utan... ra egy napra kijott a huvely gombam.. vettem canesten kombit, enyhitette a helyzetet de nem mult el teljessen, neha erzem meg hogy ott alul eg, de nem viszket. Most mit csinaljak, vegyek meg egy huvely kupot?? Vasarnap este helyeztem fel a kupot es a kenoccsel napi 2-3x kenem. 20/L .
2017. nov. 16. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az illatosított WC papír nem okoz hüvelygombát. Kizárt, hogy ezt onnan kaptad el. Maximum irritál, de nem fertőzést csinál.

Menj nőgyógyászhoz, mert látod, hogy a Canesten nem hat rá. Az se biztos, hogy ez gomba.

21N

2017. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Ne otthon kezelgesd magad hanem menj el orvoshoz.

Amúgy meg első, ha valaki ennyire érzékeny akkor simán lehet ilyenektől gombája. Nekem a gumitól szokott.

2017. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyflóra helyreállítót kellene használnod. Lehet a tüneted még a mostani gyógyszeres kezelés miatt van.
2017. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!