Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez még a késésbe belefér?

Ez még a késésbe belefér?

Figyelt kérdés
Párom nyáron hagyta abba a fogamzásgátló szedését (mellékhatások miatt). A ciklusa rögtön visszaállt (maximum pár napot késett), de most már másfél hete késik neki. Védekezni mindig védekeztünk és nem történt baleset. Múlt héten volt egy kis vérzés (egy napon egy nagyon kicsi) és hét eleje óta reggelente görcsöl neki úgy, mint amikor meg akarna jönni, de azóta egy csepp vér sem volt.
2017. nov. 16. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Mikor kell neki megjönni?

Én egy orvost kérdeznék meg mert az az egy napos vérzés is érdekes. 1 hét késés belefér, de másfél már nem annyira.

2017. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kimaradt egy hónap csak úgy. De miért nem vesztek egy tesztet. A védekeztünk az sokmindent jelenthet. Nem biztonságos módszereket is. A tabi a leg biztonságosabb.Sokféle tabi van a piacon. Mindenkinek más válik be és nem lesznek feltétlenül mellékhatások.
2017. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztünk, egy se szakadt ki és lecsúszni se csúszott le. Tesztelni még nem szeretne
2017. nov. 16. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

"Tesztelni még nem szeretne.."

Még nem jött meg az ihlet hozzá?


Egyébként nem tudom,hogy mennyi ideig szedte,de van olyan,akinek nem hónapokra ,hanem évekre összezavarodik a ciklusa miatta.

2017. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszteltünk múlthét szombaton és tegnap, mindkettő negatív lett, de még mindig késik
2017. nov. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!