Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellene ezzel orvoshoz mennem...

Kellene ezzel orvoshoz mennem vagy ez még belefér?!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Körülbelül 6 éve van menstruációm. A baj csak annyi, hogy mostanáig nem állt be, valamint 2-3 napnál tovább nem tart. Nem vagyok előtte rosszul, közben sem érzek különösebben semmit, max, hogy nincs étvágyam, de ennyi az egész. Azért érdemes lenne elmenni orvoshoz?
2017. aug. 24. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az mit jelent pontosan,hogy nem állt be?Késik pár napot,hetet?Vagy hónapokat kihagy?
2017. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy össze-vissza jön meg. Hol hónap elején, hol hónap közepén, hol hónap végén. Teljesen kiszámíthatatlan. De olyan is előfordul, hogy egy-egy hónap kimarad.
2017. aug. 25. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem,akkor szerintem el kellene menned dokihoz,mert 6 év az már sok,ahhoz hogy ennyire kiszámíthatatlan legyen.
2017. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!