Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten hogy működik a...

Budapesten hogy működik a nőgyógyászati rendszer? Vidékről költöztem fel suli miatt és el akarnék menni nőgyógyászhoz (nem magánrendelésre), de nem tudom, hova tudok.

Figyelt kérdés

bárhova elmehetek, ellátnak? vagy kerületen belül?

nem sima szűrésre mennék hanem bőrelváltozás miatt.

és amúgy jó az otthoni(vidéki) lakcímkártya? vagy az nem is kell csak a TAJ?


2017. nov. 18. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalunk kerik a lakcimkartyat.(Ideiglenes lakcim is jo.) es a keruleten beluli szakrendeloben latnak el, ahova tartozol. Plusz persze kell a tb kartya es szemelyi is. Van ahol érkezési sorrend van, van ahol időpont,intézmenyfuggo.
2017. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak lakcímkártyával fognak ellátni,vagy ideiglenes vagy állandó,de az egyiknek Budapestinek kell lennie. Amíg nem volt Budapesti lakcímkártyám sehol nem láttak el,még a háziorvos is elküldött nem egyszer,a sürgősségi rendelésen is csak húzták a szájukat és megjegyzéseket tettek,pedig iszonyatosan beteg voltam és közölték többet oda ne menjek. Még a lakcímkártyánál is figyelni kell melyik kerület ,mert csak a saját kerületeden látnak el,ezzel is jártam már meg pont nődokival,7. kerületben lakom de a 6. kerületit találtam meg ,erre elzavart,hogy ő biztos hogy nem fog ellátni. A 7. kerületi nődoki meg pff no komment milyen embertelenül bánt velem,és hülyeségeket beszélt,hogy engem meg kell műteni,szerencsére nem hallgattam rá és elmentem egy magándokihoz ahol adtak egy gyógyszert,meg kenőcsöt és örökre megszűnt a problémám. Azt tanácsolom inkább menj magánba és szerezz lakcímkártyát.
2017. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! már intéződik az ideiglenes lakcím és akkor először megpróbálom az sztk-sat :))
2018. jan. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!