Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy 16 évesen még...

Normális hogy 16 évesen még mindig nincs semmilyen rendszer a cikkusomban?

Figyelt kérdés
Most 23 napig tartott, előtte 30, azelőtt 25. A vérzés hossza is változó, valamikor 6 , 7, 8 de volt olyan is hogy 4-5 nap volt. Már több mint 5 éve menstruálok...
2017. júl. 3. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nekem egész OK-nak tűnik, azt hittem, hol 1 hónap van 2 közt, hol félév... S van, akinek felnőttként sincs rendszer, de attól még nincs belőle problémája, bár ez azért nem normális.


Az enyém sem rendszeresebb 30 év után, mint a tied, de ezt én elég rendszeresnek gondolom, nem maradnak ki hónapok meg semmi, sosincs semmi extrém. Nem mindenkié óramű pontosságú és mindig ugyanolyan hosszú, erősségű...

2017. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, normálisnak tűnik.

23-30 nap között van, ez teljesen jó. A hosszában sincs semmi extrém.

Sokaknak csak a gyógyszer miatt napra pontos, egyébként gyógyszer nélkül teljesen normális pár nap eltérés.

2017. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!