Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ti menstruációtokkal is...

A ti menstruációtokkal is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok (nem szültem). Az idei évtől azt vettem észre, hogy megváltozott a mentruációm. Nincsenek panaszaim orvosnál nem is voltam emiatt.

Normálisan 28-30 nap között maradt a ciklusom, viszont a mestruációs napok száma az idei évben a 6-7-ről lecsökkent 3-4-re. Most úgy néz ki hogy a 2., van amikor a 3. napon a legerősebb a vérzésem és utána hirtelen elmúlik, nem olyan fokozatos mint régebben. De így is elhúzodik 6 napig, de az 5. és a 6. nap már gyengének mondható (barna színű a váladék). Szerintem a mennyisége is minta kevesebb lenne, annyi tampont és betétet már nem használok el mint régebben. Ma volt a 3. nap és most is véreztem (piros-vörös színű volt), de nem volt erős (ma 3x cseréltem normál betétet, nem amiatt mert tele volt, hanem mert egy idő után ki kell cserélni..amúgy félig voltak tele.)

Egyébként meg amiatt örülök hogy hamarabb elmúlik, csak furcsálom hogy valamiért megváltozott.



2017. nov. 19. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az életed során változik, ez normális.
2017. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!