Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz átlátszó...

Szerintetek gáz átlátszó felsőben iskolába menni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egy halványrózsaszín, eléggé átlátszó felsőben mentem suliba, de elég sok osztálytársam azt mondta, hogy ez így nem jó, illetve, hogy ne járjak ennyire átlátszó felsőben iskolába. Természetesen vettem alá egy fehér bandeau-t, úgyhogy a melltartóm nem látszott, csak a hasam. Holnap is ezt a felsőt szeretném felvenni, mert nekem nagyon tetszik. Szerintetek nagyon gáz átlátszó felsőben iskolába menni ?

17/L



2013. szept. 8. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyaltalan nem gaz,foleg igy,hogy 17 eves vagy. huzz fel azt,amiben jol erzed magad,ne erdekeljen masok velemenye:)
2013. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyobb "gáz", mint a most újra divatos haspólóban vagy fél feneket megmutató icuri-picuri minishortban.


Sokan ilyenben járnak, én nem venném fel őket suliba, ahogy az átlátszó felsőt sem.


DE ha te nem érzed kényelmetlenül magad benne ÉS az iskola szabályzata sem tiltja (!), akkor hajrá.

2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon jól érzem magam benne, az egyik kedvenc felsőm. Az iskola szabályzata pedig nem tiltja:) Köszönöm a válaszokat, akkor felveszem! :)
2013. szept. 8. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is, ne foglalkozz velük.

Ha az egész felsőtested kilátszana, na, az lenne közönséges.

2013. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közönséges nincsen egy ilyen felsőben, úgyhogy hordd nyugodtan. :)
2013. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz,ha fiatalabb lennél az lenne,nekem is van egy ilyen átlátszós rózsaszín ingem,én csak simán melltartót veszek alá,nem szólta meg senki
2013. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is megszólják, akkor inkább vegyél fel alá egy atlétát. akkor már nem fogják tudni kifogásolni.
2013. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem abszolút nem gáz. Vedd fel nyugodtan ;)
2013. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!