Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek fel lehet venni...

Szerintetek fel lehet venni átlátszó pólót is nyaralásra?

Figyelt kérdés

Van egy hosszabb,rózsaszín felsőm.Gondoltam hogy felveszem.Ennek a felsőnek amúgy az ujja is átlátszó,viszont vannak rajta minták,és vállról lehúzható. (Nem tudom jobban elmondani.)


Ugye nem illetlenség felvenni azért mert átlátszó?

Amúgy nekem van egy olyan érzésem,hogy nem illetlenség.

Másnak is vannak átlátszó felsői,nekem is egy másik,de az átlátszó felsők alatt néha direkt van valami trikó vagy nem tudom mi.Ez alatt meg nincs.Ez szerintetek így milyen?


Bocsi a sok szövegelésért,de bővebben ki akartam fejteni.



2013. júl. 9. 09:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Amúgy vennék alá rendes rövidnadrágot is,hiába hosszú.


Nem tudom mennyi illetlenség ez a felső,vajon mit gondolnának az emberek..

Előre köszi a válaszokat.

2013. júl. 9. 09:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha a fürdőruha felsődre veszed, mert pont indulsz a strandra, nekem személy szerint nem sok problémám lesz vele, az egy természetes dolog...

De utcán sétálva vagy buliba, kirándulni a melltartódat mutogatni azért nem kellene, ezt elkerülheted egy egyszerű testszínűvel is, valamennyire látszódhat az is, de maximum közelről :)

2013. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Majd meggondolom hogy testszínűvel megoldom-e,vagy veszek fel helyette mást.


:)

2013. júl. 9. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, még talán egy olyan/hasonló színűvel el tudom képzelni a felsőt, nem muszáj a testszínű, csak praktikusabb, de egy feketét vagy teljesen eltérő színt ne erőltess, ha már elmúlt 18-20 :) (alatta is csak azért "nézem el", mert úgy vagyok vele csak kinövi a feltűnési viszketegséget, ami a kor sajátosságai közé tartozik, bizonyos szinten, de ha már feltetted a kérdést, még ha alatta vagy se gondollak ilyennek:) )
2013. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

De amúgy nincs feltűnhetnékem :D


Nincsenek annyira átlátszó dolgaim,csak ez,meg egy másik felső,de az alá direkt van egy fehér trikó,vagy ilyesmi.Vele együtt vettem.


:)

2013. júl. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!