Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok pisilni a suliban...

Nem tudok pisilni a suliban vagy nyilvános helyen. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

Már kb. Alatalnos 7.-8. Osztaly ota nem tudok pisilni az iskolaban csak ha nincs eppen senki sem a mosdoban. Most vagyok kozepsuliba utolso eves es meg mindig nem megy. Mar megprobaltam mindent mely levego besziv kifuj, probaltam arra gondolni h otthon vagyok de semmi. Igazabol az emberek zavarnak foleg az ha mellettem van valaki a wc-be. Es emiatt sokszor kapok el betegsegeket is h tartogatom pl. Felfazas vagy vmilyen gomba, gyulladas.

Valaki hasonlo bajokkal?



2017. nov. 21. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Kéredzkedj ki óra közben, olyankor biztosan üres a mosdó.
2017. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
esetleg fülbedugós fülhallgatón zenét hallgatni közben, eltereli a figyelmed
2017. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon nehezen indul el, ha hallótávolságon belül vannak mások is. Néha azt csinálom, hogy meghúzom a WC-t, mert a vízcsobogás közben könnyebben megindul a dolog.
2017. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kakálással van gondom, nagyon zavar ha hallják hogy fingok, meg hogy hány darabból áll a székletem. Sose tudtam vele mit kezdeni, nagyon szégyellős vagyok. Ha rájössz a trükkre majd írd meg ide.
2017. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ora kozben kicsit ciki lenne kikereckedni ennyi ido utan,sose kereckedtem ki, furan neznenek ram v nem tudom :D a wc lehuzós módszert még nem próbáltam de kipróbálom :)
2017. nov. 21. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
a vízcsobogás vagy fütyülés segít
2017. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznének furán. Generalizalt szorongasod van a dolgobol. Azt hiszed mást érdekel hogy te mit csinálsz pedig gondolj bele, téged érdekel h melletted valaki azt csinálja amit MINDEN EGYES EMBER a világon? Pisilj diadalmasan mert egeszegses vagy és képes vagy ra
2017. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg az ilyen “shy bladder”-el rendelkezo embereknek az segithet, ha szorzasokat oldasseg a fejedben, mikozben probalsz pisilni
2018. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!