Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne egy nyílvános konzultáció égetés egy tüntetés keretében?

Figyelt kérdés

#Nemzeti Konzultáció 2017
2017. ápr. 21. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most a hidegben a kazán megette az íveket (begyújtáshoz jó volt) de támogattam volna.
2017. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Ez még a CEU-s tüntetésnél is nagyobb vicc volna.

Kajak senkit nem a korrupció meg a szabadrablás zavar?

2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már késő, a legtöbb embernek nincs meg. Majd legközelebb javasold mielőtt kiviszik a leveleket.
2017. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát, ugyan én sem küldöm vissza, de inkább szánalmasnak éreznék egy ilyen "akciót".
2017. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Konzultáció? LOL


ez kérlek szépen

NEMZETI INZULTÁCIÓS KÉRDŐÍV


(amit súlyos milliókért gyártanak és postáznak, jah és aki megírta az is súlyos milliókat kapott)

2017. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én jó ötletnek tartom, legalább ország világ látná hogy sok ember van Magyarországon aki tudja hogy ez az ellenőrízhetetlen papír semmit sem ér, orbán azt mond róla amit akar mert senki nemtudja hogy hány érvényesen kitöltött van közöttük és hányan értenek egyet és hányan nem orbán kérdéseivel. Innentől kezdve meg ez értelmetlenül kidobott pénz, csak és kizárólag orbánnak jó mert tud a hamis adatokra hivatkozni, mondván hogy neki van igaza. Annyiszor hazudott már, miért pont most mondana igazat??
2017. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Pedig van haszna a kérdőívnek. Aki kitöltötte, arról már tudjuk, hogy kivételesen retardált.
2017. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy papír égetése hatalmas bátorságra vallana...
2017. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2017. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a papír kb annyit ér mintha most én kidobnék a piacra ötmillió értékpapírt és azt állítanám hogy darabja egymillió Forintot ér, nos ez a nemzeti konzultációs papír is egy ilyen kamu papír.
2017. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!