Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Január óta fogamzásgátlót szedek (Missee). A mostani levelem első napján voltam együtt valakivel, belém is élvezett. Így tudom, hogy szinte nem is lenne esélye, vagy csak nagyon minimális, de...


Az azt megelőző héten több buli is volt, amiken részt vettem. Mindig sikerült sokat inni és sajnos csak később jöttem rá ennek a kockázatára. Ugye a bulik a menstruáció alatt voltak, azaz a hormonmentes tablettákat szedtem éppen. Azt olvastam, hogy az alkohol gyorsabban bontja le a szervezetbe kerülő hatóanyagot, így gyengül a védelem. Ezt a tömény alkoholizmusra írta szerintem, én ez a néhány nap kivételével viszonylag ritkán iszom. De amikor a hormonmentes tablettákat szedem akkor (legalábbis az én fejemben így áll össze a kép) a korábban bevett gyógyszerek hatóanyaga dolgozik még. Ezeket csökkenthette olyan mértékben az alkohol, hogy gondot okozzon?


Ma volt 2 hete és 1 napja az esemény, reggel negatívat teszteltem, persze még elég korán is van, de nem tudtam várni.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 22. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Nincs korán a teszteléshez,már jókor csináltad.

Ha valaki rendszeresen vagy hirtelen nagy mennyiségben fogyaszt alkoholt,akkor annál okozHAT problémát.

2017. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!