Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sex után miért fáj?

Sex után miért fáj?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt csináltuk,és estére már szarul is voltam meg fájt is. Olyankor azt érzem hogy pisilnem kell de mikor elmegyek wc-re nem jönn. Ez mitől lehet?

2017. nov. 24. 05:16
 1/9 Bence_ ***** válasza:
Fertőzés?
2017. nov. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%
Olvass utána: D-mannoz. Én azt használtam, bevált.
2017. nov. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kankó
2017. nov. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

benyaltal egy kis hugyuti fertozest. irany a haziorvos, ir antibiot. gondolom, ovszert nem hasznaltatok.


ne kiserletezz, otthon nem tudod kikezelni.

2017. nov. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rowatinex, de ha lázad is van, akkor doki.
2017. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt elkezdenél bármit használni, menj el egy nőgyógyászhoz, aki biztosan megtudja mondani hogy mi bajod van! Lehet elkezdesz használni egy olyan gyógyszert (vagy kenőcsöt) ami neked nem is jó, mert totál más betegségre van.

Arról nem beszélve, hogyha fertőző a partnered is ugyanúgy elkapja. Ha bármilyen nemi betegséged/bajod van, nőgyógyászhoz kell menni!

2017. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász? Bár, aki egy ilyen jelenség után itt érdeklődik, vár megoldást és nem a nőgyógyászánál, az, valószínű inkább minden vacakkal próbálkozik, csak ne nőgyógyász.
2017. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nászutas betegség. Keress rá.
2017. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ehhez elég egy háziorvos is, nem kell rögtön nőgyógyász. pisit vigyél magaddal egy kis üvegben.
2017. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!