Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hanyadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyadik randi után szabad megkérdezni, illetve felhozni a kapcsolat témát? Ti mennyi után jártatok/jártok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Mi olyan 3 hónap randizgatás után mondtuk ki, hogy járunk. Mondjuk én féltem is egy kapcsolattól és közben néha randiztam másokkal is. Szerintem amikor úgy érzitek, hogy jó, másra nem vagytok már kíváncsiak. Nyíltan beszéljetek mindenről.

20L

2017. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első alkalom után kb.


De előtte fé évig naponta órákig cseteltünk, csak találkozni nem tudtunk a távolság miatt :(

2017. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 év haverság után megcsókolt. Onnantól kapcsolatban voltunk.
2017. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2017. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tolem a parom a 1 honap talalkozhatas utan kerdezte meg, hogy egyutt vagyunk-e. :)
2017. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szamunkra eleg evidens volt elso tali utan foleg h az elso randin felesegul kert :-D
2017. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első randi után mindkétszer, nem kellett kimondani, érzi ezt az ember.
2017. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindig olyan negativ volt, ha ezt meg kellett beszelni meg kimondani. Ugy ereztem, hogy nem vagyunk egy hullamhosszon. Lehet azt erezni. Volt egy pasi, aki megkerdezte, hogy "akkor most jarunk, vagy mi?"... hat ugy ereztem magam, mint aki visszacsoppent az ovodaba a "leszel a baratom?" Szintre.
2017. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: azért ez jobb megbeszélni. Volt olyan pár akiknél egy év után derült ki, hogy a férfi végig úgy gondolta, hogy csak barátilag összejárnak, a nő meg a házasságot tervezte.
2017. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2-3 hét után, az olyan 5-6 randi lehetett.Valahogy szóba jött, és ő mondta, hogy neki teljesen természetes az elejétől, hogy ez kapcsolat. Szóval az elejétől is számítjuk :D
2017. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!