Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Húszon éves nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszon éves nők! Számotokra ismerkedésnél (előzőleges ismeretség után) mennyire jelentős a férfi stílusa, szokásostól jelentősebb megjelenése?

Figyelt kérdés

Kicsit konkrétabban a kérdés mert ez így kusza: Tehát előzőlegesen már van ismeretség kettőtök közt. Pl egy egyetemen vagytok, vagy egy tanfolyamon vagytok. Tehát arcról, névről megvan, és hallottátok már beszélni, talán beszéltetek is valami kapcsán vele.

A kérdés hogy ha tinektek különösebben nem érdekesek/tetszetősek a hosszú hajú, szakállas, vagy épp tetőtől talpig fekete ruhás srácok, akkor ezek a külsőségek mennyivel dobnak vissza egy amúgy jó kiállású, jó beszédkészségű, tájékozott srácot ismerkedésnél?


A srác nyitna felétek.

Hosszú haj alatt hátközépig érő, összefogott, ápolt hajra kell gondolni, szakállnál szintén ápoltság. A fekete cucc az nyilván nem elválaszthatatlan tőlem, de abban érzem komfortosan magamat. A klasszikus hosszú bőrkabátos metálos stílustól a letisztult de szintén szénfekete szövetkabátos és hosszú ujjú inges megjelenésig terjed a ruhatár. Tehát ez még változóbb mint a haj vagy a szakáll.


Na, a lényeg hogy egy a tömegből kissé kilógóbb srácnál ezek inkább hátrányok, közömbösek vagy előnyösek?

Ha mondjuk már egy-két-három hete beszélgető viszonyban vagytok, és a beszédstílusával, humorával, intellektusával nincs gond, akkor a külső lehet e annyira ellenszenves, hogy nemet mondjatok egy randira?



2017. nov. 19. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem hatranyos lenne, mert ilyen jellegu sracokkal elso latasra vilagos, hogy semmi kozos pontunk nincs, igy egy "Szia. Nem." - nel nem jutnank tovabb beszelgetesben sem.
2017. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy emberileg összhangban vagyunk, a stílusa miatt nem fogok nemet mondani. Én is hallgatok metált, csak rajtam nem látszik (és nehezen hiszik el, amikor mondom, hogy pl metál néhány fajtáját is hallgatom).
2017. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a személyisége nagyon tetszene, akkor nem érdekelne a külső. Nálam például amúgy sem lenne akkora hátrány, legalább egyénisége van és nem jön veled szembe egy nap 100 ugyanolyan pasi.

Persze akit abszolút taszít az ilyen külső, az lehet nem menne bele. Azért olyannal, akinek taszítja a külseje senki nem jön össze szerintem. De aki értelmes ember, az szerintem ad egy esélyt mindenkinek, aki szimpatikus neki, vagy legalább is nem undorodik tőle.

2017. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nyitottság és intelligencia kérdése. Én is ilyen zenéket hallgattam mindig is, (csak élő, gitár-dob alapúakat: metál, punk, rock, ska, blues, stb.) és a gimiben látszott is rajtam, de azóta sok év eltelt, és már egyáltalán nem öltözöm ilyen módon. Nagyon nőies vagyok, de a mai napig egyáltalán nem zavarna, hogy egy férfinak ilyen a stílusa.

Azt nem tudom, hogy ha egy lánytól mindig is fényévekre volt ez a sítlus, akkor mennyire képzelné magát el akárcsak egy randin is egy ilyen férfival.

Ki kell próbálni. Ha jókat beszélgetsz valakivel, megvan a közös hang és nem foglalt, szerintem egy kávéra, sörre, pohár börra, mire hívod, el fog menni veled.

Sok sikert!

2017. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is eleg "extrem" (szerintem ugyan nem, masok szerint viszont igen) "stilusom" van, nem volna hatrany. Inkabb konnyebb lenne az ismerkedes, mert nem kene attol felni, hogy a külsőm miatt nem mer majd hazavinni vagy ilyesmi.
2017. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!